Titles you rated
- LazarusRated ★ 1.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
JormungandRated ★ 2.5
Domestic GirlfriendRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
FLCLRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
아마가미 SS 플러스Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0