Titles you rated
The Return of IljimaeRated ★ 3.5- Running ManRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 5.0