Titles you rated
Invisible ManRated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
DamoRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
- The NextRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 3.0- Three MenRated ★ 4.0
- Again, My LoveRated ★ 3.5
Guardian AngelRated ★ 3.5
A Little Love Never HurtsRated ★ 3.5
The Great AmbitionRated ★ 3.5
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Their Perfect DayRated ★ 4.0
Working MomRated ★ 3.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5- My Fair LadyRated ★ 3.5