Series
Ratings
70
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0