Series
Ratings
17
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- Good GirlsRated ★ 5.0
- Grace and FrankieRated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 4.5
- Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
JinRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5