Series
Ratings
112- Heated RivalryRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- The Recruit Season 1Rated ★ 4.5
- SmileyRated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0- Partner TrackRated ★ 4.0
- Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5