Series
Ratings
98
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
정의의 아군Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 3.0
素直になれなくてRated ★ 2.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0