Series
Ratings
238- Deux YeojaRated ★ 3.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0

Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5- Code: Secret RoomRated ★ 2.0
- Idol RoomRated ★ 4.0
- EXID's ShowtimeRated ★ 5.0
- Between Friendship and LoveRated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Delicious GuysRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5