Series
Ratings
14- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Page TurnerRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0