Series
Ratings
299- Mission: Yozakura FamilyRated ★ 3.0
- KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
- OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Yashahime: Princess Half-demon Season 2Rated ★ 2.5
Yashahime: Princess Half-demonRated ★ 3.0
I'm Quitting HeroingRated ★ 3.0- King the LandRated ★ 2.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Ms. Vampire Who Lives in My Neighborhood.Rated ★ 3.0
The Dreaming Boy Is a RealistRated ★ 2.0
Overtake!Rated ★ 3.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
The Demon Girl Next Door Season 2Rated ★ 3.0
The Demon Girl Next DoorRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 3.5
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5