Series
Ratings
12
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0

Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5- Love NaggersRated ★ 3.0
- Love NaggersRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0