Series
Ratings
49
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Queen of VillainsRated ★ 3.0
- SANCTUARYRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0- AdolescenceRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 3.0
- Glass HeartRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.5- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
No Side GameRated ★ 0.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5