Series
Ratings
101- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 2.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
- American VandalRated ★ 4.0
American VandalRated ★ 4.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 2.5