Series
Ratings
222
Life on MarsRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5

I Live AloneRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0- MRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
TemptedRated ★ 1.5
The Miracle We MetRated ★ 3.0
Children of A Lesser GodRated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0