Titles you rated

The ProducersRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
- Cannabis - The Evil WeedRated ★ 1.5