Series
Ratings
41- The Fiery Priest Season 2Rated ★ 0.5
Bad GuyRated ★ 0.5
Live Up To Your NameRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0- Island Part 2Rated ★ 0.5
Island Part 1Rated ★ 0.5- Song of the BanditsRated ★ 0.5

One Ordinary DayRated ★ 1.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 0.5- Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Strangers From HellRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- RevenantRated ★ 1.0
- The Silent SeaRated ★ 0.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0