Movies
Ratings
118
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5- Jan Dara: The BeginningRated ★ 0.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 1.5