Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 5.0- Good NewsRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
SupersonicRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 0.5
HappyendRated ★ 5.0- The MatchRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 0.5