Series
Ratings
783- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
- EviliveRated ★ 2.5
- SomebodyRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0