Series
Ratings
202
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
Shadows House Season 2Rated ★ 3.5
Shadows House Season 1Rated ★ 3.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.0
- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride Season 2 Part 2Rated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0