Series
Ratings
259- The Art of SarahRated ★ 3.5
- SirensRated ★ 4.0
- Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0- Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- You Season 5Rated ★ 3.5
- ReservatetRated ★ 4.0
- The Four SeasonsRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- You Season 4Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0- 13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.5