Titles you rated
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 2.5
Prison SchoolRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0