Series
Ratings
121
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 더 인플루언서Rated ★ 2.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- House of NinjasRated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 3.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.0