Series
Ratings
180- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- MessiahRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5