Series
Ratings
18
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5- Tears in the AmazonRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 3.0