Series
Ratings
172
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
ポケットモンスターRated ★ 4.5
Magical DoReMiRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
- 72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5