Titles you rated
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5- My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
나루토 2기Rated ★ 3.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0