Series
Ratings
216- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
- Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 2.5
- Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- The Witcher Season 4Rated ★ 1.5
- The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- AemaRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0