Series
Ratings
43
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.0
Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5