Series
Ratings
42
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0