Movies
Ratings
200
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0- My Love, My BrideRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 2.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0