Series
Ratings
26
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Dead SetRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Prison Break Season 5Rated ★ 3.5