Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0- Handsome SiblingsRated ★ 4.0