Titles you rated
JinRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0