Series
Ratings
12- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0