Series
Ratings
165- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
- Study GroupRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
- Selling the CityRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 4.5