Series
Ratings
78
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0