Series
Ratings
16
ERASEDRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5