Series
Ratings
30- Be RebornRated ★ 4.5
- Love in May, 2020Rated ★ 4.5
DIVER -Special Investigation Unit-Rated ★ 4.0- A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.5
PerformerRated ★ 4.0- Black JackRated ★ 4.5
- Minami-kun ga KoibitoRated ★ 4.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
deleRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0- RakujitsuRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.5- Poker FaceRated ★ 5.0
Renai MangakaRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.5
Old RookieRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 4.5
SilentRated ★ 5.0
Promise CinderellaRated ★ 4.5