Movies
Ratings
50
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5