Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- My NameRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0- Queen of TearsRated ★ 4.5
- My Perfect StrangerRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5