Series
Ratings
14- The PeakRated ★ 4.0
Lupin the ThirdRated ★ 3.5
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 2.5
Lupin the Third: Bye Bye Liberty CrisisRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Lupin the Third: Sweet Lost NightRated ★ 2.5
Lupin the Third: The Last JobRated ★ 3.5
Lupin III Part IIIRated ★ 4.0
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 3.0
Lupin the Third: Green vs RedRated ★ 3.0- Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 1.0