Series
Ratings
50
ServantRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.5