Series
Ratings
61
ポケットモンスターRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0