Series
Ratings
208
iZombieRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Magical DoReMiRated ★ 3.0- The Red TeacherRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
OrangeRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
My Horrible BossRated ★ 1.0
The Good WifeRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.0
Searching for the Full MoonRated ★ 2.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 0.5- Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 1.0
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0