Series
Ratings
12
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0