Series
Ratings
75- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Mercy for NoneRated ★ 1.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
- Zombieverse Season 1Rated ★ 1.0
- JeongnyeonRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 4.5
- King the LandRated ★ 0.5
- Dare to Love MeRated ★ 1.0
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 1.0
Devilish JoyRated ★ 2.0
It's NightRated ★ 2.0- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
- Doona!Rated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 2.5