Series
Ratings
42
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
KRated ★ 2.5
Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0