Series
Ratings
81- Love in the Big CityRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0- Emily in ParisRated ★ 4.5
- Emily in ParisRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0