Titles you rated
- 3 Body ProblemRated ★ 2.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 2.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.0